oferta 2023

Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą na wykonanie reportażu ślubnego w sezonie 2023 (ważna do 31 stycznia)

Aby zapoznać się z ofertą dot. ceremonii ślubnych i kameralnych przyjęć o mniejszym zakresie godzinowym zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce KONTAKT

Chciałbym opowiedzieć historię tego ważnego dla Was dnia w jak najbardziej naturalny sposób, dlatego też staram się nawiązać na tyle przyjacielskie relacje abyście w moim towarzystwie nie czuli się skrępowani – stąd preferowany przeze mnie reportażowy styl fotografii ślubnej. Jednym słowem maksimum emocji – minimum sztucznie wywołanych sytuacji.

Zakres moich usług nie ogranicza się tylko do samego wykonywania zdjęć – chcę być dla Was wsparciem przed i w trakcie dnia ślubu, chętnie skonsultuję z Wami wszelkie wątpliwości i z przyjemnością doradzę i wspomogę swoim doświadczeniem w całym „zamieszaniu” związanym z tą wyjątkową uroczystością.

Jestem z Bytomia ale świadczę swoje usługi na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.

Reportaż ślubny
5000zł

Skoro cenę już znacie to czas zapoznać się z tym co w tej kwocie Wam oferuję:
  • reportaż ślubny od przygotowań (2h przed ceremonią zaślubin), przez ślub, wesele do oczepin o północy (maks. 12h – możliwość rozszerzenia o dodatkowe godziny) 
  • 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej – termin realizacji 90 dni!
  • galeria internetowa dla gości z możliwością zamawiania świetnej jakości odbitek bezpośrednio z galerii
  • elegancka ręcznie robiona skórzana koperta (dostępna także w wersji wegańskiej – welurowej) zawierająca 60 odbitek 15x23cm na jedwabnym papierze (przykład poniżej) oraz spersonalizowany drewniany pendrive na którym znajdziecie Wasze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji pomniejszonej do wykorzystania w tzw. social media – całość zamknięta w ręcznie malowanym drewnianym pudełku
  • mini sesja (15-20 min) w dzień ślubu jeśli otoczenie i warunki temu sprzyjają.
  • zajawka, czyli galeria zawierająca ok 30 zdjęć z wesela poddanych autorskiej obróbce przesłana w ciągu kilku dni od wesela!
  • wspracie od strony organizacyjnej – bardzo chętnie doradzę i podzielę się moim doświadczeniem nie tylko w kwestiach związanych z fotografią

Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do skorzystania z formularza w zakładce KONTAKT

Zajrzyjcie także na mojego Instagram’a
@adam.janoszek

sesja ślubna plener ślubny jura kraków krakowsko częstochowska ojców fotograf

Sesja plenerowa 1600zł

(sesją plenerowa w dzień inny niż dzień ślubu)

Jeśli macie wymarzone miejsce, w którym chcielibyście uwiecznić swoją miłość to sesja plenerowa jest właśnie dla Was.

Preferuję nieco luźniejsze podejście do sesji plenerowej, stawiam przede wszystkim na to byście czuli się komfortowo i na atmosferę pasującą do Waszej wizji sesji. Chętnie doradzę w każdej kwestii związanej z sesją, od miejsca, pory sesji poprzez ubranie nawet po fryzurę.

Jest to 1,5-2h samego wykonywania zdjęć plus czas na przemieszczanie się. Z doświadczenia wiem, że jest to optymalny czas, w którym zdążymy uwiecznić Waszą miłość w wybranej lokalizacji a też Wy sami nie zdążycie się znużyć sesją i pozowaniem przed obiektywem co jest bardzo ważne dla końcowego efektu.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu to nie szkodzi, na sesję plenerową nie trzeba się decydować od razu – dla mnie bardzo ważne jest byście byli w to całymi sobą zaangażowani, byście mi zaufali a ja wynagrodzę Was za to pięknymi kadrami.

Możliwe jest rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi jak np. dodatkowe godziny pracy czy sesję narzeczeńską (koszt sesji narzeczeńskiej przy podpisanej umowie na reportaż ślubny to 700 zł, w przypadku gdy jest to osobna usługa jest to 800 zł). Sesja narzeczeńska jest świetnym wstępem do naszej współpracy w dniu ślubu, mamy okazję się poznać co zwiększa poczucie komfortu w towarzystwie mojej osoby w tym pełnym emocji i wrażeń dniu.

Istnieje także możliwość zamówienia fotoalbumów, które wyceniane są indywidualnie. Zapytaj mnie o fotoalbum a udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Poniżej przykład pudełka z odbitkami i spersonalizowanym pendrive’em, które wchodzi w skład w/w oferty (faktura i odcień skóry z jakiej wykonana jest koperta mogą się różnić od tej na zdjęciu – jest to produkt w 100% naturalny i stąd możliwe są różnice zależne od partii dostarczonych skór – koperty welurowe są koloru butelkowej zieleni)