Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą na wykonanie reportażu ślubnego w sezonie 2021


 » » » FOR ENGLISH CLICK HERE « « «

Chciałbym opowiedzieć historię tego ważnego dla Was dnia w jak najbardziej naturalny sposób, dlatego też staram się nawiązać na tyle przyjacielskie relacje abyście w moim towarzystwie nie czuli się skrępowani – stąd preferowany przeze mnie reportażowy styl fotografii ślubnej. Jednym słowem maksimum emocji – minimum sztucznie wywołanych sytuacji.

Zakres moich usług nie ogranicza się tylko do samego wykonywania zdjęć – chcę być dla Was wsparciem przed i w trakcie dnia ślubu, chętnie skonsultuję z Wami wszelkie wątpliwości i z przyjemnością doradzę i wspomogę swoim doświadczeniem w całym „zamieszaniu” związanym z tą wyjątkową uroczystością.

Jestem ze Śląska ale świadczę swoje usługi na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.


Aby nie mieszać Wam w głowach przygotowałem jeden pakiet usług – oto co wchodzi w jego skład:

• reportaż ślubny od przygotowań (2h przed ceremonią zaślubin), przez ślub, wesele do oczepin o północy (maks. 12h – możliwość rozszerzenia o dodatkowe godziny) 
• 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej
• galeria internetowa dla gości zabezpieczona hasłem
• elegancka ręcznie robiona skórzana koperta zawierająca  zawierające 60 odbitek 15x23cm na jedwabnym papierze (przykład poniżej) oraz spersonalizowany pendrive ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji pomniejszonej do wykorzystania w tzw. social media całość zamknięta w drewnianym pudełku
• na życzenie mini sesja (15-20 min) w dzień ślubu jeśli otoczenie temu sprzyja.

cena od

4400

• z sesją plenerowa w dzień inny niż dzień ślubu jest to od

5600

(kwota nie zawiera ewentualnych kosztów dojazdu z Bytomia)

Osobiście jak najbardziej zachęcam do decydowania się na sesję plenerową oraz sesje narzeczeńskie (koszt sesji narzeczeńskiej przy podpisanej umowie na reportaż ślubny to 800zł, w przypadku gdy jest to osobna usługa jest to 1000), gdyż stanowią one piękny wstęp oraz zwieńczenie tego wyjątkowego wydarzenia

Możliwe jest rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi jak np. dodatkowe godziny pracy

Istnieje także możliwość zamówienia fotoalbumów, które wyceniane są indywidualnie. Zapytaj mnie o fotoalbum a udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Poniżej przykład pudełka z odbitkami i spersonalizowanym pendrive’m, który wchodzi w skład w/w oferty

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mail’ową poprzez wypełnienie poniższego formularza lub wysyłając wiadomość na Facebooku.

Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Jak się o mnie dowiedziałaś/dowiedziałeś

FacebookInstagramGooglePortal ślubnyZnajomy/rodzinainne...

WYSYŁAJĄC MI WIADOMOŚĆ POPRZEZ TEN FORMULARZ WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ TWOJEGO ZAPYTANIA. PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, ALE NIEZBĘDNE DO PRZETWORZENIA ZAPYTANIA I PRZESŁANIA CI MOJEJ ODPOWIEDZI. INFORMUJĘ CIĘ, ŻE PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH, MOŻLIWOŚCI ICH POPRAWIANIA, ŻĄDANIA ZAPRZESTANIA ICH PRZETWARZANIA. ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH JEST ADAM JANOSZEK PHOTOGRAPHY – RYEHILL GROVE 12 EDINBURGH EH6 8ET