fbpx

Zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą na wykonanie reportażu ślubnego w sezonie 2022


Chciałbym opowiedzieć historię tego ważnego dla Was dnia w jak najbardziej naturalny sposób, dlatego też staram się nawiązać na tyle przyjacielskie relacje abyście w moim towarzystwie nie czuli się skrępowani – stąd preferowany przeze mnie reportażowy styl fotografii ślubnej. Jednym słowem maksimum emocji – minimum sztucznie wywołanych sytuacji.

Zakres moich usług nie ogranicza się tylko do samego wykonywania zdjęć – chcę być dla Was wsparciem przed i w trakcie dnia ślubu, chętnie skonsultuję z Wami wszelkie wątpliwości i z przyjemnością doradzę i wspomogę swoim doświadczeniem w całym „zamieszaniu” związanym z tą wyjątkową uroczystością.

Jestem ze Śląska ale świadczę swoje usługi na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.


Aby nie mieszać Wam w głowach przygotowałem jeden pakiet usług – oto co wchodzi w jego skład:

• reportaż ślubny od przygotowań (2h przed ceremonią zaślubin), przez ślub, wesele do oczepin o północy (maks. 12h – możliwość rozszerzenia o dodatkowe godziny) 
• 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej – termin realizacji 65dni!
• galeria internetowa dla gości
• elegancka ręcznie robiona skórzana koperta (dostępna także w wersji wegańskiej – welurowej) zawierająca 60 odbitek 15x23cm na jedwabnym papierze (przykład poniżej) oraz spersonalizowany drewniany pendrive na którym znajdziecie Wasze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji pomniejszonej do wykorzystania w tzw. social media całość zamknięta w drewnianym pudełku
• mini sesja (15-20 min) w dzień ślubu jeśli otoczenie i warunki temu sprzyjają.

NOWOŚĆ! Zajawka, czyli galeria zawierająca ok 30 zdjęć z wesela poddanych autorskiej obróbce przesłana w ciągu kilku dni od wesela!

cena 

4450

• sesją plenerowa w dzień inny niż dzień ślubu

1600

(kwoty nie zawierają ewentualnych kosztów dojazdu z Bytomia)

Możliwe jest rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi jak np. dodatkowe godziny pracy czy sesję narzeczeńską (koszt sesji
narzeczeńskiej przy podpisanej umowie na reportaż ślubny to 700 zł, w przypadku gdy jest to osobna usługa jest to 800 zł).
Sesja narzeczeńska jest świetnym wstępem do naszej współpracy w dniu ślubu, mamy okazję się poznać co zwiększa poczucie
komfortu w towarzystwie mojej osoby w tym pełnym emocji i wrażeń dniu.

Istnieje także możliwość zamówienia fotoalbumów, które wyceniane są indywidualnie. Zapytaj mnie o fotoalbum a udzielę wszelkich dodatkowych informacji.

Poniżej przykład pudełka z odbitkami i spersonalizowanym pendrive’m, które wchodzi w skład w/w oferty (faktura i odcień skóry z jakiej wykonana jest koperta mogą się różnić od tej na zdjęciu – jest to produkt w 100% naturalny i stąd możliwe są różnice zależne od partii dostarczonych skór – koperty welurowe są koloru butelkowej zieleni)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mail’ową poprzez wypełnienie poniższego formularza lub wysyłając wiadomość na Facebooku.

Chętnie odpowiem na każde pytanie.

Jak się o mnie dowiedziałaś/dowiedziałeś

FacebookInstagramGooglePortal ślubnyZnajomy/rodzinainne...

WYSYŁAJĄC MI WIADOMOŚĆ POPRZEZ TEN FORMULARZ WYRAŻASZ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE TWOICH DANYCH OSOBOWYCH ZGODNIE Z USTAWĄ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ TWOJEGO ZAPYTANIA. PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, ALE NIEZBĘDNE DO PRZETWORZENIA ZAPYTANIA I PRZESŁANIA CI MOJEJ ODPOWIEDZI. INFORMUJĘ CIĘ, ŻE PRZYSŁUGUJE CI PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH, MOŻLIWOŚCI ICH POPRAWIANIA, ŻĄDANIA ZAPRZESTANIA ICH PRZETWARZANIA. ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH JEST ADAM JANOSZEK PHOTOGRAPHY – RYEHILL GROVE 12 EDINBURGH EH6 8ET