o mnie

Cześć! Jestem Adam. Już od ośmiu lat zajmuję się uwiecznianiem piękna i magii ślubów i wesel w Polsce oraz poza jej granicami. Fotografia ślubna ma dla mnie szczególne miejsce w sercu. To, co fascynuje mnie najbardziej, to sztuka uchwycenia prawdziwych emocji ludzi w najautentyczniejszy sposób – zatrzymanie ulotnych chwil w czasie.

Staram się żyć według swoich zasad, w zgodzie z samym sobą i zdjęcia, które tworzę, odzwierciedlają to, kim jestem, jak widzę świat, różne sytuacje, ludzi. Jestem na bieżąco z aktualnymi trendami w fotografii, ale nie podążam za nimi ślepo by nie zatracić w tym wszystkim siebie. Moim celem jest dostarczanie Wam ponadczasowych, eleganckich, czasem subtelnych, czasem pełnych emocji i energii obrazów.

W tym wyjątkowym dla Was dniu wykorzystam moje bogate doświadczenie, poprowadzę Was odpowiednio, udzielę sugestii i zadbam o to, abyście czuli się w moim towarzystwie mnie swobodnie. Wiem, że Wasz komfort bez wątpienia będzie miał pozytywny wpływ na materiał zdjęciowy, dzięki temu powstanie wiele niezapomnianych zdjęć, które utrwalą Wasze wspomnienia na długie lata.

Jeśli mój styl i podejście do fotografii przypadną Wam do gustu, to będę zachwycony możliwością uczestnictwa w Waszych niezwykłych chwilach.

Więcej o mnie od strony prywatno-hobbystycznej klikając w poniższy przycisk na moim prywatnym Instagramie…