oferta 2024/2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wykonanie reportażu ślubnego w roku 2024 i 2025

Aby zapoznać się z ofertą dot. ceremonii ślubnych i kameralnych przyjęć o mniejszym zakresie godzinowym zapraszam do wypełnienia formularza w zakładce KONTAKT

Chciałbym opowiedzieć historię tego ważnego dla Was dnia w jak najbardziej naturalny sposób, dlatego też staram się nawiązać na tyle przyjacielskie relacje abyście w moim towarzystwie nie czuli się skrępowani – stąd preferowany przeze mnie reportażowy styl fotografii ślubnej. Jednym słowem maksimum emocji – minimum sztucznie wywołanych sytuacji.

Zakres moich usług nie ogranicza się tylko do samego wykonywania zdjęć – chcę być dla Was wsparciem przed i w trakcie dnia ślubu, chętnie skonsultuję z Wami wszelkie wątpliwości i z przyjemnością doradzę i wspomogę swoim doświadczeniem w całym „zamieszaniu” związanym z tą wyjątkową uroczystością.

Jestem z Bytomia ale świadczę swoje usługi na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.

Reportaż ślubny

od 4600

Skoro już znacie zakres cenowy to czas przedstawić Wam co wchodzi w zakres moich usług:
  • reportaż ślubny od przygotowań (2h przed ceremonią zaślubin), przez ślub, wesele do oczepin o północy (maks. 12h – możliwość rozszerzenia o dodatkowe godziny) 
  • 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej – termin realizacji 90 dni! (zdjęcia w galerii internetowej)
  • galeria internetowa dla gości z możliwością zamawiania świetnej jakości odbitek bezpośrednio z galerii
  • mini sesja (15-20 min) w dzień ślubu jeśli otoczenie i warunki temu sprzyjają.
  • zajawka, czyli galeria zawierająca ok 30 zdjęć z wesela poddanych autorskiej obróbce przesłana w ciągu kilku dni od wesela!
  • wsparcie od strony organizacyjnej, wysoka jakość usług, bezpieczeństwo – pamiętajcie, że bardzo istotnymi czynnikami jakie wpływają na cenę jest m.in. moje doświadczenie, bardzo chętnie doradzę i podzielę się nim nie tylko w kwestiach związanych z fotografią – doświadczenie to także umiejętność radzenia sobie w przeróżnych, czasami awaryjnych sytuacjach i okolicznościach – bezpieczeństwo: regularnie wymieniam karty pamięci, inwestuję w dyski twarde, chmury by Wasz materiał był możliwie zabezpieczony.

Ostateczna cena za moje usługi zależy od wybranej przez Was formy w jakiej otrzymacie ode mnie materiał – zgodnie z poniższymi trzema wariantami:


PAKIET CYFROWY – 4600 zł
materiał przekazany w formie cyfrowej – link do ściągnięcia zdjęć w pełnej rozdzielczości aktywny 6 miesięcy od przesłania – wystarczy, że we własnym zakresie zarchiwizujecie sobie zdjęcia na dysku lub pendrive’ie

PAKIET PUDEŁKO + ODBITKI + PENDRIVE – 5000zł
materiał przekazany w formie pudełka pokrytego nubuk’iem z wygrawerowanymi Waszymi imionami zawierającego 60 odbitek 15x23cm na jedwabnym papierze (przykład poniżej) oraz szklany pendrive, na którym znajdziecie Wasze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji pomniejszonej do wykorzystania w tzw. social mediach

PAKIET FOTOALBUM + PENDRIVE – 5500 zł
spersonalizowany pendrive, na którym znajdziecie Wasze zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz w wersji pomniejszonej do wykorzystania w tzw. social mediach oraz FOTOALBUM w formacie 30×30 cm z 18ma rozkładówkami w pięknej płóciennej okładce wyprodukowany przez Snap Albums – drukarnię świadczącą usługi wyłącznie profesjonalnym fotografom.

Ceny nie zawierają kosztu dojazdu – wycena indywidualna

Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do skorzystania z formularza w zakładce KONTAKT

Zajrzyjcie także na mojego Instagram’a gdzie znajdziecie moją aktualną twórczość
@adam.janoszek

Sesja plenerowa 1500zł

(sesją plenerowa w dzień inny niż dzień ślubu)

Jeśli macie wymarzone miejsce, w którym chcielibyście uwiecznić swoją miłość to sesja plenerowa jest właśnie dla Was.

Preferuję nieco luźniejsze podejście do sesji plenerowej, stawiam przede wszystkim na to byście czuli się komfortowo i na atmosferę pasującą do Waszej wizji sesji. Chętnie doradzę w każdej kwestii związanej z sesją, od miejsca, pory sesji poprzez ubranie nawet po fryzurę.

Jest to 1,5-2h samego wykonywania zdjęć plus czas na przemieszczanie się. Z doświadczenia wiem, że jest to optymalny czas, w którym zdążymy uwiecznić Waszą miłość w wybranej lokalizacji a też Wy sami nie zdążycie się znużyć sesją i pozowaniem przed obiektywem co jest bardzo ważne dla końcowego efektu.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu to nie szkodzi, na sesję plenerową nie trzeba się decydować od razu – dla mnie bardzo ważne jest byście byli w to całymi sobą zaangażowani, byście mi zaufali a ja wynagrodzę Was za to pięknymi kadrami.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjnynie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Możliwe jest rozszerzenie oferty o dodatkowe usługi jak np. dodatkowe godziny pracy czy sesję narzeczeńską (koszt sesji narzeczeńskiej przy podpisanej umowie na reportaż ślubny to 800 zł, w przypadku gdy jest to osobna usługa jest to 1000 zł). Sesja narzeczeńska jest świetnym wstępem do naszej współpracy w dniu ślubu, mamy okazję się poznać co zwiększa poczucie komfortu w towarzystwie mojej osoby w tym pełnym emocji i wrażeń dniu.

Poniżej przykład dla pakietu II – możliwy jest wybór koloru pudełka